Maandag 13 juni jl. is ons hele blog door onze hosting provider naar een andere server verzet. Daarbij is de tekst van dit blogbericht helaas verloren gegaan – en shame on me, ik had recent geen back-up gemaakt van het blog. Daarom hieronder de foto’s van Esther en Stefan met hier en daar een kort tekstje….
Esther trouwde vanuit huis, waar Stefan haar in een prachtige oude auto kwam ophalen.
We zijn gaan foto’s maken op een bijzondere plek: een oude, verlaten verffabriek. Gave kleuren!
Daarna zijn we ook nog naar een industrieterrein gereden voor een hele andere look. Stefan doet het goed op foto’s, maar Esther is helemaal fotogeniek!
Esther en Stefan gaven elkaar het ‘Ja-woord’ in de prachtige buitenplaats Goudestein langs de Vecht, in Maarssen. Grote verrassing bij de aankomst bij de trouwlocatie: Stefan kwam alleen aan, in die mooie Alfa, en pas daarna kwam Esther aan…. op de bakfiets!
De eerste foto van ‘s morgens, toen Stefan op weg ging om Esther op te halen. De tweede foto van ‘s middags, na de ceremonie, toen het bruidspaar en al hun daggasten naar de volgende locatie wandelden. Leuk contrast!
Na de plechtigheid werd er geborreld, gefeliciteerd, gegeten en gefeest in de Nonnerie.






















